odchudzanie
MATEUSZ PAWLIKOWSKI

MATEUSZ PAWLIKOWSKI

Ekstrakt z Gorzkiej Pomarańczy

Gorzka pomarańcza to roślina wykorzystywana w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Jeśli chodzi o jej smak to jest on goryczkowy – nie nadaje się do jedzenia.

Do czego jest wykorzystywana gorzka pomarańcza?

 

Mimo, że nie nadaje się do jedzenia, to z owoców gorzkiej pomarańczy przyrządza się jednak marmolady, konfitury czy Curacao (likier). Są one cenione ze względu na to, że zawierają synefryny. Pozyskiwany z nich ekstrakt zawiera około 6% alkaloidu. Synefryna uchodzi za naturalny spalacz tłuszczu. Powoduje uwalnianie ciepła z organizmu poprzez podwyższenie tempa metabolizmu, co szczególnie mocno przydaje się podczas stosowania diety odchudzającej. Kiepski metabolizm to jedna z przyczyn nadwagi.

Skąd pochodzi pomarańcza gorzka?

 

Gorzka pomarańcza (inaczej Citrus aurantium L.) wywodzi się z Azji. Jej wysuszone owoce są bogatym źródłem olejku eterycznego. Wykorzystuje się go do leczenia niektórych rodzajów grzybicy, bo zawarta w nim witamina P uszczelnia naczynia włosowate. Obecnie gorzka pomarańcza jest uprawiana w krajach śródziemnomorskich.

Dlaczego dodaliśmy ekstrakt z gorzkiej pomarańczy do naszego Burn It?

 

Ze względu na synefrynę! Pod względem budowy chemicznej przypomina ona efedrynę – substancję o działaniu termogenicznym, której zastosowanie jest zakazane z powodu niekorzystnego wpływu na zdrowie. Synefryna z gorzkiej pomarańczy działa bezpiecznie pobudzając układ nerwowy i oddziaływując na receptor beta-3. Poprzez takie działanie dochodzi do lipozy, czyli rozkładu tłuszczów. Synefryna powoduje także przyspieszenie krążenia krwi, podniesienie ciśnienia tętniczego i zwiększenie objętości minutowej serca.  Jej regularnie stosowanie prowadzi do zmniejszenia masy ciała oraz zwiększenia tempa przemiany materii. Substancja ta zmniejsza także apetyt i zwiększa aktywność psychiczną oraz fizyczną.

Próbowałeś już wszystkich możliwych suplementów i diet, a kilogramy nie spadają?

 

Burn It to skuteczna pomoc w walce z nadwagą. Wspomaga proces odchudzania i spala tkankę tłuszczową. Dodaje energii, którą chętniej rozładujesz podczas treningu, a także zmniejsza apetyt, dzięki czemu Twoja droga do wymarzonej sylwetki może stać się szybsza i bardziej efektywna.

Jesteś osobą, która szuka motywacyjnych treści, lubi brać udział w wyzwaniach i dyskutować, o tym, co ją interesuje? Dołącz do naszej grupy na Facebooku i śledź nas na Instagramie! Codzienna porcja wiedzy skutecznie zmotywuje Cię do działania!

Jeśli szukasz skutecznego wsparcia w redukcji tkanki tłuszczowej, sięgnij po Burn It.

burn it w walce z tłuszczem

Udostępnij Post

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on linkedin
Share on pinterest

Aktualności w
Social Mediach

Aktywuj Umysł

SPAL TŁUSZCZ

Najpopularniejsze

Subskrybuj i bądź na bieżąco z nowościami

Zero spamu!

Tylko najważniejsze informacje o nowych produktach oraz specjalne promocje.

Obserwuj Nas