Labosal > Produkty

Active Mind

Życie na pełnych obrotach wymaga prawdziwego wsparcia w każdej sytuacji. Na Twojej głowie znajdują się dziesiątki spraw do załatwienia, a rosnący stres i zmęczenie raczej nie będą sprzymierzeńcami.


Chyba nie zamierzasz odpuszczać?


Nie trać głowy, tylko weź

Active Mind!


Suplement diety przygotowany przez firmę Labosal stanowi efekt długotrwałej pracy zespołów specjalistów, którzy na podstawie fachowej literatury naukowej i własnej wiedzy stworzyli formułę na miarę naszych czasów – globalnej cyfryzacji i masowej wymiany danych, które wymagają od człowieka optymalizacji pracy własnego organizmu!

Mózg i system nerwowy każdego dnia są stawiane na wysokości zadania, a człowiek musi codziennie wykazywać się nienaganną pamięcią, maksymalną koncentracją czy koordynacją psychoruchową. Nie zapominając o dobrym samopoczuciu!

 


Kompleksowa formuła została stworzona dla uzyskania wielowymiarowego działania preparatu. Suplement Active Mind należy do produktów nowej generacji, które określa się mianem neurostacków – formuł oddziałujących na funkcjonowanie sfery nerwowej oraz kondycji psychofizycznej podczas codziennego życia. Każda czynność i działanie wymagają zaangażowania naszego mózgu i aparatu wykonawczego. Specjaliści z Labosal postanowili nie ograniczać własnego preparatu i przygotowali produkt, który może być stosowany u szerokiego grona odbiorców.

 

Co znalazło się w składzie Active Mind?


L-tyrozyna to jeden białkowych aminokwasów, który odgrywa niezwykle kluczową rolę dla zachowania prawidłowej zawartości najważniejszych neurotransmiterów. Dzięki L-tyrozynie układ nerwowy utrzymuje właściwy poziom adaptacji na stres, obniżone samopoczucie bądź narastające zmęczenie psychofizyczne.
Bakopa drobnolistna jest rośliną o właściwościach adaptogennych, która sprzyja utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania pamięci i wspomaga czynności poznawcze. Ułatwia zachowanie odpowiedniej zawartości acetylocholiny, przeciwdziała zaburzeniom lękowym oraz sprzyja dobremu samopoczuciu.
Fosfatydyloseryna jest fosfolipidem zgromadzonym w strukturach mózgowych. Utrzymanie jej odpowiedniego poziomu pozwala na ograniczenie wzrostu poziomu kortyzolu, przeciwdziałania zwiększeniu poziomu glukozy w obrębie mózgu oraz sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu pamięci.
L-teanina jest niebiałkowym aminokwasem, który znany jest z występowania w liściach herbaty. Jego działanie sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu pamięci, zachowaniu koncentracji, zwiększeniu motywacji czy utrzymaniu optymalnych zdolności poznawczych.
Wąkrota azjatycka (gotu kola) jest jednym z roślinnych adaptogenów, którego zastosowanie
w niwelowaniu problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu nerwowego sięga tradycyjnej medycyny azjatyckiej. Składnik ten znajduje zastosowanie m.in. dla uzyskania lepszego skupienia, poprawy pamięci czy ograniczenia nadmiernego stresu.
Magnez to jeden z fundamentalnych makroelementów mineralnych, który wykazuje wartościowy wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego, mięśni oraz utrzymanie odpowiedniej kondycji psychofizycznej. Rola magnezu ma istotne znaczenie dla skupienia, procesów energetycznych, pobudliwości nerwowej oraz zróżnicowanego odżywiania się.
Różeniec Górski jest wartościowym wsparciem dla adaptacji psychofizycznej organizmu, zwłaszcza w przypadkach intensywnego wysiłku, dużego poziomu stresu lub zmęczenia. Wysoki stopień standaryzacji ekstraktu może okazać się cenny dla poprawy nastroju i koncentracji.
Witamina B4 (Cholina) jest składnikiem witaminopodobnym będącym jednocześnie substratem do syntezy acetylocholiny – niezwykle ważnego neuroprzekaźnika dla właściwego funkcjonowania procesów pamięci i uczenia się. Pozwala też na zachowanie integralności pomiędzy neuronami oraz zwiększa ich ochronę na niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych.
Witamina B6 jest jednym z podstawowych składników codziennej diety dla zachowania odpowiedniego funkcjonowania systemu nerwowego. Do jej zadań należy m.in. utrzymanie prawidłowych czynności psychologicznych i pozytywnego metabolizmu energetycznego oraz redukcja utrzymującego się zmęczenia psychofizycznego.
Witamina B12 jest kolejnym składnikiem wspomagającym utrzymanie prawidłowej pracy ośrodkowego systemu nerwowego. Utrzymanie jej odpowiedniego poziomu wpływa na zachowanie optymalnego poziomu energii, ograniczenie nadmiernego odkładania się homocysteiny i właściwy poziom transmisji informacji w obrębie neuronów.

 

Dla kogo jest stworzony Active Mind?


 • Pracownicy biurowi i korporacyjni
 • Amatorscy i profesjonalni e-gamerzy
 • Początkujący i doświadczeni sportowcy
 • Informatycy, programiści, członkowie branży IT
 • Pracownicy korporacji i instytucji administracyjnych
 • Osoby pracujące w trybie zmianowym (np. kierowcy)
 • Uczniowie szkół średnich, studenci, pracownicy naukowi
 • Przedstawiciele społeczności seniorskiej  – emeryci, osoby starsze
 • Osoby pracujące kreatywnie (np. graficy, copywriterzy, marketingowcy)
 • Osoby wrażliwe na działanie kofeiny, stroniące od kawy i napojów energetycznych
 • Osoby na wysokich i decyzyjnych stanowiskach (np. dyrektorzy, kierownicy, menadżerowie)

 

Dlaczego warto sięgnąć po Active Mind?


 • Zapewnia pobudzenie bez udziału kofeiny
 • Pozytywnie wpływa na pamięć i procesy uczenia się
 • Zwiększa wytrzymałość pomimo rosnącego poziomu zmęczenia
 • Przyczynia się do poprawy motywacji i wzrostu mobilizacji do pracy
 • Ułatwia adaptację organizmu na intensywny wysiłek psychofizyczny
 • Wspomaga pracę układu nerwowego – uwaga, skupienie, czas reakcji
 • Sprzyja ograniczeniu stresu oksydacyjnego i przeciwdziałaniu wolnym rodnikom tlenowym

 


Marka Labosal stawia w swoich produktach na bezpieczeństwo i innowacje. Preparaty jak Active Mind zostały przygotowane przy użyciu wysokiej jakości składników, które zostały poddane niezbędnej analizie czystości mikrobiologicznej. Produkty posiadają niezbędne certyfikaty, które potwierdzają spełnianie światowych standardów w zakresie produkcji.

 

Nie kupujesz magicznego suplementu! Skład nie miał być kolejnym efektem placebo, a prawdziwym neurostackiem dla osób, które chcą działać na najwyższych obrotach!

 

Podkręć jakość pracy własnego umysłu wraz z Labosal Active Mind!

 

 

Comments

Jola

Dobry skład, mogę polecić bo sama stosuje

Mikołaj

Super produkt jak dla mnie, efekty widoczne po miesiącu stosowania, ale naprawdę warto. Kiedyś czytanie książki było problemem bo wszystko mnie rozpraszało, po Active Mind widać różnice. Polecam ale trzeba być konsekwentnym i brać systematycznie.

Michał

Mialem problemy ze skupieniem i koncentracją. Od 2 miesięcy stosuje Active Mind i jest coraz, wydaje mi się, ze trafiłem idealnie. Polecam kazdemu !!

Kasia

Polecam przed egzaminami bo robi robotę ;)

Krzysiek

Polecam osobom które pracują w korporacji, ten kto pracował lub pracuje będzie wiedział dlaczego ;) Póki co już 5 miesięcy stosuje i jestem mega zadowolony. Stres obniżony i skupienie oraz koncentracja na super poziomie,

Monika

Produkt działa to na plus. Egzaminy zdane bez siedzenia po nocach to też na plus. Ale na minus niestety cena i efekty dopiero po miesiącu stosowania (chociaż sama nie wiem czy to minus) Ogólnie 4/5 i będę stosować dalej przed ważnymi egzaminami więc polecam.

Marcin

Polecam dla osób starszych +50, kupiłem babci na urodziny i już po pierwszym opakowaniu powiedziała, że czuje efekty i sama kupi jeszcze jedno.

Marzena

Trochę sceptycznie podeszłam do tematu bo jednak cena wysoka ale zaryzykowałam i nie żałuję. Za mną już 3 miesiąc i jestem mega zadowolona z efektów. Polecam

Dawid

Stosowałem 4 miesiące i mogę powiedzieć, że faktycznie jest poprawa ale nie po tygodniu. Trzeba poczekać na efekt, ale warto. Pozdrawiam

Leave a comment