Kim jesteśmy i dlaczego miałbyś nam zaufać?

Marka którą tworzą profesjonaliści z różnych dziedzin.

Labosal tworzą specjaliści z różnych dziedzin. Najważniejsze osoby w naszej firmie to zespół badawczo-rozwojowy, którego zadaniem jest opracowywanie składu danego suplementu. Kolejny bardzo istotny zespół jest odpowiedzialny za logistyczne aspekty naszej firmy, co pozwala, abyś w krótkim czasie otrzymywał zakupione produkty. Pozostali specjaliści odpowiadają za przygotowywanie treści na naszego bloga, którego misją jest dostarczanie merytorycznej wiedzy potwierdzonej latami doświadczenia. To właśnie dzięki nim dowiesz się m.in. o zasadach zdrowego odżywiania, sposobach na utrzymanie dobrego samopoczucia czy skutecznych metodach w radzeniu sobie ze stresem.

Labosal jest międzynarodową spółką z oddziałami mieszczącymi się w dwóch krajach – Polsce i Wielkiej Brytanii.

Nasze produkty są wysyłane do 17 krajów na całym świecie, co sprawiło, że liczba naszych zadowolonych klientów osiągnęła już ponad 10 000 osób!

Labosal mapa

Cel marki Labosal

Nasz cel był od samego początku jasno sprecyzowany – stworzyć produkty, które będą miały zastosowanie w codziennym życiu. W rzeczywistości, w której pośpiech, presja, chęć ciągłego dotrzymania kroku niebywałemu tempu zmian, a także narastający natłok prywatnych i zawodowych obowiązków pochłaniają cały wolny czas. Trudno wówczas skupić się na konkretnym celu i łatwo popaść w ogólną dezorientację.

Jako zespół postanowiliśmy przygotować produkty, które pozwolą zadbać o Twoją codzienną dietę na każdej płaszczyźnie. Począwszy od uzyskania wymarzonej sylwetki, a skończywszy na niezmiernie istotnym układzie nerwowym i mózgu. Mało kto zwraca uwagę na zmiany w naszym organizmie wraz z upływem kolejnych lat. Jeśli chcemy zachować młodość, to musimy znać sposoby, aby tego dokonać. Mamy niezbędną wiedzę i wiemy jak ją wykorzystać dla zapewnienia Twoich niezbędnych potrzeb!

Nasze suplementy są produkowane w nowoczesnym i innowacyjnym laboratorium na terenie Unii Europejskiej. Cały proces produkcji przebiega zgodnie z najwyższymi standardami GHP, GMP oraz HACCP. Dzięki temu masz pewność, że nasze preparaty zostały poddane niezbędnej analizie laboratoryjnej i są w pełni bezpieczne dla Twojego zdrowia. Chcemy, abyś w trakcie stosowania naszych produktów wiedział, że otrzymałeś produkty gwarantujące wysoką jakość i najwyższy standard.

Szukasz potwierdzenia naszych założeń? Wszystkie suplementy zostały przygotowane przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii produkcji, surowce które wykorzystaliśmy zostały przebadane pod kątem mikrobiologicznej czystości oraz uzyskaliśmy niezbędne certyfikaty umożliwiające wprowadzenie naszych produktów do sprzedaży.

Skład każdego produktu dobraliśmy przy użyciu odpowiednich komponentów, które czerpiemy z fachowej literatury i rzetelnych wyników specjalistycznych badań naukowych. Dzięki temu wiemy, że każdy składnik znajdujący się w naszych produktach wykazuje wartościowe właściwości dla codziennej diety i właściwego funkcjonowania organizmu. W preparatach stawiamy przede wszystkim na różnorodność – nasze formuły zawierają m.in. aminokwasy, wysoce standaryzowane ekstrakty roślinne, a także niezbędne witaminy i minerały. Wszystkie składniki zostały dobrane w odpowiednich proporcjach, co umożliwia uzyskanie optymalnego działania i niezbędnego wsparcia do realizacji założonego celu.

gmp labosal
Certyfikat GMP
labosal sanepid
Zatwierdzone przez GIS
Hamilton labosal
Badania w laboratorium Hamilton
Dekra labosal
Certyfikat Dekra ISO 9001
Skra 2 labosal
Certyfikat Dekra HACCP

Nasz plan jest prosty

My nie owijamy w bawełnę, albo coś działa albo nie.  Jeśli szukasz produktów które mają potwierdzone działanie, są bezpieczne oraz cenisz sobie naturalność to dobrze trafiłeś !

Skuteczność

Receptury naszych produktów to miesiące badań oraz setki testów. Tu nic nie jest przypadkowe.

Bezpieczeństwo

To najwyższy priorytet. Przestrzegamy wszystkich norm produkcyjnych oraz poddajemy się restrykcyjnym badaniom, abyś czuł się bezpiecznie. 

Naturalność

Żyjemy w zgodzie z naturą i używamy w 100% naturalnych składników w naszych produktach. 

0
Tyle osób nam już zaufało. Nie ufasz liczbom ? Sprawdź opinie !

Nasi wspaniali klienci o firmie Labosal

" Pamiętaj, nas nie interesują założenia, a realne efekty ! "

Produkty marki Labosal

Sprawdź nasz BLOG

Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji i poradników.

Obserwuj działania Labosal w social mediach i bądź na bierząco